Kurumsal

/Kurumsal
Kurumsal2021-02-09T13:38:20+03:00

DMD Tekstil Transfer’e Hoş Geldiniz

DMD Tekstil Transfer Baskı LTD ŞTİ’nin kurucusu olan Mevlüt Dinç, 1983 yılında Türkiye de ilk olarak Transfer Baskı Kâğıtlarının üretimini gerçekleştirmiştir. Şu an da sektörde faaliyet gösteren firmaların öncülüğünü ve kuruculuğunu yapmıştır.

Türkiye’de Transfer Baskı konusunda ilkleri gerçekleştiren DMD Tekstil Transfer,üretimde kalite ve güvenirliğin sürdürülebilir olması için; transfer baskı boyaları, transfer kağıtları ve hammaddelerini üreten ilk ve tek firmadır. 1983’den bu yana yapmış olduğu Arge çalışmaları ile üretkenliğini ve üretim kalitesini arttırarak, yeni ürünler oluşturmayı amaç edinmiş, bu sayede güçlü bir Know-How sahip olmuştur.  Bu özellikleri ile Transfer Baskı sektöründe de önder firma olmuştur.

 • Mavi Transfer Kâğıt(VegaPrint Blue Screen PrintingPaper)
 • Polyester Film (VegaPrint Transfer Film)
 • Ofset Transfer Baskı Boyası (VegaPrintLithoInk)
 • Arka Kapama Beyazı( VegaPrint Transfer White)
 • Serigraf Transfer Boyası( VegaPrintFlatInk)

Niçin DMD ?

Sunduğumuz hizmet ve ürünlerimizi yenilikçi ve araştırmacı yönetim politikasıyla , müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli, hızlı üretim ile sektörde örnek ve lider bir kurum olmak.

Yenilikçi ve girişimci ruhuyla, üstün nitelikli ürün üreterek Türkiye’de ve Dünya pazarında, kalitesi ile öne çıkan, bu konuda tercih ve takip edilen bir firma olmaktır.

En yüksek standartları yakaladığımız ve yaptığımız işte en iyisi olduğumuz için gurur duygusuyla motive oluyoruz. Öğrenme ve büyüme tutkusunun kusursuzluğun anahtarı olduğu inancıyla, inisiyatif alıyor ve kalitemizi sürekli geliştirmeye çabalıyoruz. Kendimizi hedeflerimiz doğrultusunda hevesle, sonsuz ve azimli bir ivedilik içinde, muzaffer bir edayla ilerlemeye adadık.

 Biz, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle, yüklenicilerimizle ve birbirimizle yaptığımız tüm işlerde dürüst, açık sözlü ve ahlaklıyız. Karşılıklı güven inşa etmeye çalışıyor ve işimizi yönlendiren yasalara, yalnızca yasal yükümlülüğümüz olduğu için değil, aynı zamanda doğru olanı yapmak için uyuyoruz.

Sürekli müşterilerimize değer katan ileri teknoloji çözümleri arıyoruz. Bu çözümleri geliştirirken, çalışanlarımızda yaratıcılığı, stratejik düşünceyi ve ısrarcılığı destekliyoruz. Mevcut süreçleri uyarlamanın yanı sıra araştırma ve geliştirmeyle sürekli ilerlemeye çalışıyoruz. Hem başarısızlıklarımızdan hem de başarılarımızdan kendimize dersler çıkarıyoruz.

Bireysel ve şirket olarak, performansımızla ilgili tüm sorumluluğu üstleniyor ve ister ofiste, isterse imalatta iş ürünlerimizin mülkiyetini alıyoruz. Yaptığımız işte nihai sonuçla ilgili sorumluluğu üstleniyoruz ve performansımızın iş arkadaşlarımızın, müşterilerimizin ve şirketimizin başarısı üzerinde doğrudan etkisi olduğunun bilincindeyiz.

İş birliği çabasının sınırsız olanaklar sağladığına inanıyoruz. Ortak hedeflerimizi kişisel çıkarlarımızın önüne koyarak kusursuzluğa ulaşıyoruz. Birbirimizi motive ve teşvik ediyor, çeşitli geçmişlerden ve disiplinlerden gelen iş arkadaşları arasında anlamlı iş birliğini destekliyoruz. Bireysel farklılıklara saygı duyuyor, çeşitliliğe değer veriyor ve bilgilerimizi tüm şirketle paylaşıyoruz.

Tüm insanların itibarına, kıymetine ve yaratıcı potansiyeline inanıyoruz. İş-yaşam dengesinin gerekli olduğuna inanıyor, tüm çalışanlarımıza adil ve tutarlı davranıyoruz. Başarıyı ve değer uzmanlığını ödüllendiriyor, çalışanların katılımını ve katkılarını etkin olarak istiyoruz. Kişisel büyüme ve gelişime yatırım yapıyor ve tüm çalışanlarımızın bir etki yaratıp kendilerini gerçekleştirebilecekleri bir ortam sunuyoruz.

Sektörümüzün uzun süreden beri lideriyiz. Hem şirket hem de birey olarak sürekli yaptığımız işte en iyi olmaya çabalıyoruz. Yetkinlik, güven ve beklentileri aşma tutkusu gibi kişisel liderlik niteliklerine kucak açıyor ve başkalarına da aynısını yapmaları için ilham veriyoruz. Müşterilerimize ürünleri ve hizmetleri en yüksek kalitede sunuyoruz.

Kendimizi şirkete bağlı hissediyor, bağlılığımızı ve adanmışlığımızı müşterilerimize ve birbirimize gösteriyoruz. Aklımızı cömertçe paylaşıyor, iş arkadaşlarımıza en iyi tavsiyelerimizi ve desteklerimizi sağlıyoruz. Sorunları açıklık ve samimiyetle çözüyoruz. DMD Tekstil Transfer’in parçası olmaktan gurur duyuyor ve bunu kişisel olarak önemsiyoruz. Hepimizin burada en uzak hedef için birlikte olduğumuza inanıyoruz.

Yeniliğe değer veriyor ve tüm düzeylerde yeniliği ve risk almayı teşvik ediyoruz. Değişimi savunuyor ve bir yandan esnekliğimizi korurken öte yandan başarının önündeki engelleri kaldırmak için çalışıyoruz. Dinamik ortamımız sık sık hızlı yanıt vermeyi veya cesur davranmayı gerektirse de inisiyatif almaktan veya hata yapmaktan korkmuyoruz çünkü deneme ve yanılmanın öğrenmenin ayrılmaz bir parçası olduğunu biliyoruz.

Amacımız çok basit: hem içeriden hem de dışarıdan her müşteriye, tartışılmaz kalitede ürün ve hizmetleri hatasız, zamanında ve her zaman sunmak. Faaliyetlerimizi, müşterilerimize kattığımız değeri geliştirmek ve en üst düzeye çıkarmak için düzenliyoruz. Bunu, onların ihtiyaçlarını öngörerek, gereksinimlerinden fazlasını vererek ve sürekli gelişmeye çabalayarak yapıyoruz.

Çeşitli geçmişlerden ve disiplinlerden gelen iş arkadaşları arasında açık iletişimi ve anlamlı iş birliğini teşvik ediyor ve destekliyoruz. İşimizde sürekli öğreniyor ve sürece katılıyoruz. İş arkadaşlarımızın birlikte çalışma ruhuna güvenerek, bilgileri özgürce paylaşıyoruz. Hem şirket içinde hem de şirket dışında, özgür ve içten fikir alışverişine inanıyoruz.

Çalışanlarımızın ve komşularımızın sağlığına ve güvenliğine değer verilen çalışma ortamları sağlamaya inanıyoruz. Yalnızca çevre sorumluluğuyla üretilebilen, kullanılabilen ve imha edilebilen ürünler geliştiriyoruz. Kaynakları koruyoruz. Çalışanlarımızın içinde yaşadığımız ve çalıştığımız toplumlarda etkin bir rol oynamalarını teşvik ediyoruz.

usion_tabs]
 • Kalite yönetim sistemimizin( ISO 9001 standardının) gereklerini yerine getirmek, devamlılığını sağlamak,
 • Sistemi sürekli iyileştirmek,
 • Teknolojik gelişmeleri takip etmek,
 • Yeniliklere açık olmak,
 • Müşteri taleplerini dikkate alarak çalışmak,
 • Hızlı, hatasız ürün üreterek, müşteri memnuniyetini sağlamak,
 • Yasal şartlara uymak,
 • İş Sağlığı ve Güvenliği bilincinin oluşturulması ve geliştirilmesi için eğitim faaliyetlerinin düzenlenmesi takip etmek,
 • İş kazalarını önlemek için gerekli önlemleri almak sureti ile verimliliğimizi artırılmaya çalışmak,

Tekstil Transfer baskı sektöründe öncü olan DMD Tekstil Transfer1983 yılından günümüze sizlere hizmet vermektedir. 500 m2 ofis ve showroom, 1200 m2 üretim alanı bulunan DMD Tekstil Transfer, güçlü Arge ve Know-How yapısıyla her türlü tekstil ürününe göre baskı kağıtları hazırlamaktadır.

42 personeli, modern alt yapısı ve son teknolojiye sahip makine parkuru ile DMD Tekstil Transferolarak önümüzdeki her geçen gün sektörümüze yenilikler katarak, çevreye zarar vermeyen, doğayla barışık ve insan sağlığını önde tutan Transfer Baskı Kâğıtları üretmeye devam edeceğiz.

DMD Tekstil Transfergünlük imalat kapasitesi, müşterinin vermiş olduğu desenin; baskı türüne, renk adetine, ölçüsüne göre farklılık gösterebilir. Bu yüzden imalat ölçüsü verirken, üretimde kullanılan makinaların baskı alanları (50×70 cm) ve adetlerini baz almak gerekir.

 • Tam Otomatik   Serigraf Makinaları 50×70 cm baskı alanı ile günlük 40.000 adet baskı yapabilir.
 • Yarım Otomatik Serigraf Makinaları50×70 cm baskı alanı ile günlük 25.000 adet baskı yapabilir.

Üretimde kullanmış olduğumuz tam otomatik ve yarım otomatik makinalar sayesinde günlük 50×70 cm baskı alanı olarak 65.000 adet, aylık da 1.430.000 adete yakın üretim yapmaktayız.

DMD Tekstil Transfer

olarak siz değerli müşterilerimizin;talepleri doğrultusunda, grafikten ürün teslimatına kadar tüm imalat aşamaları ile kendi entegre tesisinde üretim yapmakta olup;

Modern altyapısı ve Son teknolojiye sahip makine parkuru ile; HIZLI
Üretim kapasitesi ve kalitesi ile; ÖNCÜ
Kendi hammaddesini üretmesi ile; KALİTELİ
Yüksek derecede yıkama ve sürtünme haslıkları ile ; GÜVENİLİR
Uygun fiyat politikası ile; TERCİH EDİLEN
Parlak canlı renkler ile; ÜRÜNLERİNİZE DEĞER KATAN
ISO 9001 Kalite yönetim sertifikası ile; SİPARİŞTEN TESLİMATA, KONTROLLÜ
Oeko-Teks100 Sertifikası ile; ÇEVRECİ, DOĞAYLA BARIŞIK VE İNSAN SAĞLIĞINA DUYARLI

Bu özellikleri, Türkiye ve Dünya pazarında kalite yönetim ve işletme politikası ile siz değerli müşterilerimizesunmaktan onur duyarız.

Referanslarımız